Novinky a tiskové zprávy 2023


UDRŽITELNÁ EKONOMIKA

Česká informační agentura publikuje zpravodajský přehled UDRŽITELNÁ EKONOMIKA, ve kterém nabízí svým čtenářům podstatné a zajímavé informace o tomto dynamicky se rozvíjejícím segmentu.


ČESKÁ EKONOMIKA A KORONAVIROVÁ KRIZE

Prostřednictvím zpravodajství ČIANEWS Vás důležité informace z dnešní doby neminou. Všechny naše zprávy s tématikou koronaviru můžete sledovat průběžně jak vycházejí, a to pomocí speciálního nastavení v naší aplikaci. Současně s tím jsme pro Vás soustředili důležité zprávy do samostatného manažerského přehledu, který publikujeme každý pracovní den ráno.


BISNODE S ČIANEWS PROPOJUJÍ ANALYTICKÉ INFORMACE A DYNAMICKÉ ZPRÁVY

Bisnode, evropský lídr v oblasti analýz a informací o podnikání, a ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA (ČIANEWS), dlouholetý poskytovatel ekonomického zpravodajství a oborových přehledů pro vrcholový management firem, vzájemně obohatily své produkty a služby. Využitím nových řešení zákazníci získají účinný nástroj pro rychlé a přehledné vyhledávání nových podnikatelských příležitostí, stejně jako nástroj pro včasnou detekci rizikových faktorů.


KLIENTI KB MAJÍ ZVÝHODNĚNÝ PŘÍSTUP K PODNIKATELSKÉMU ZPRAVODAJSTVÍ ČIANEWS

4. 2. 2019

Komerční banka nabízí nově ve spolupráci s Českou informační agenturou svým klientům ze segmentu Small Business zvýhodněný přístup k rozsáhlému ekonomickému zpravodajství ČIANEWS. Budou tak mít od února 2019 k dispozici na míru připravené zprávy o tendrech, investičních záměrech a dalších obchodních příležitostech přesně ze svého oboru nebo regionu.

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube