Zájem o business taxi roste, Modrý Anděl nakoupí přes 200 nových Superbů

6. 11. 2013

Praha, 6. listopadu 2013 – Češi přišli na chuť komfortním taxíkům. Zájem o taxi třídy business, ve kterých je více místa, noviny nebo pití zdarma, v poslední doběroste. Na to reaguje i český zprostředkovatel taxi služeb, společnost MODRÝ ANDĚL. Do konce roku firma nakoupí ke stávajícím 50 vozům dalších několik desítek plně vybavených Superbů. Do dvou let pak pořídí dalších zhruba 200 takovýchto typů aut.

„S projektem business taxi jsme začínali již před rokem a věřili jsme, že o tuto službu bude zájem. To se nám potvrdilo a sledujeme, že zákazníci skutečně stále více volí raději komfortnější vozy s nadstandardními službami. Nesouvisí to přitom pouze s nárůstem přepravy na letiště nebo s kongresovou turistikou v Praze. O business taxi roste zájem i při standardní přepravě ve městě. Lidé si prostě přejí větší komfort,“ komentuje trend Robert Faltýnek, jednatel společnosti MODRÝ ANDĚL, která operuje především v Praze.

Společnost proto plánuje pořídit další vozy Škoda Superb. „Do konce roku nakoupíme několik desítek vozů Škoda Superb. Nejpozději do dvou let pak budeme flotilu business taxi rozšiřovat o dalších zhruba 200 vozů,“ uvedl Robert Faltýnek. Volba na face-liftovou verzi Škody Superb podle něj padla především proto, že auta jsou česká a mají vzadu více místa. Zákazníci si tak mohou dát „nohu přes nohu“, což v jiných vozech není vždy pravidlem. Navíc budou nakoupené vozy určené přímo pro taxi službu.

 

O společnosti MODRÝ ANDĚL:

Společnost MODRÝ ANDÉL s.r.o. je ryze česká společnost, která již přes deset let zprostředkovává služby spojené s přepravou, zejména taxi službo či odvozem vlastního vozu. Doménou je vytvoření vlastního systému pro proces odbavování klientů. Moderní a personálně silně obsazený dispečink zaručuje osobní přístup, ale i precizně propracovanou zpětnou vazbu se zákazníky. Společnost MODRÝ ANDĚL s.r.o. jako jedna z prvních společností zprostředkovávající přepravu osob zavedla na českém trhu mobilní aplikaci, která během pár desítek vteřin dokáže zjistit polohu volajícího, dohledat nejbližší vůz, sazbu odvozu, čas a cenu jízdy. Kromě rezervování služeb pomocí aplikace či dispečinku za pomocí operátorky lze vozy MODRÝ ANDĚL s.r.o. rezervovat i pomocí rezervačního systému na www.modryandel.cz. V nabídce služeb společnosti MODRÝ ANDĚL s.r.o. se také prezentuje unikátní nová Business třída, která mimo jiné nabízí neperlivou vodu či denní tisk Mladá fronta Dnes zdarma.

 

V taxi vozech třídy business jezdí podle jednatele společnosti MODRÝ ANDĚL pouze zvlášť proškolení řidiči. „Řidiči musí projít speciálním vstupním a dalšími následnými školeními. Musí mít za sebou praxi jakožto řidiči taxi služby a musí splnit další a další podmínky. Řidičem v Business třídě se nestávají automaticky a okamžitě všichni nováčci. Dlouhodobě řidiče sledujeme a následně zhruba po 3 měsících vedeme pohovory s těmi nejlepšími z nich. Samozřejmostí pak je, že jezdí pouzev obleku,“ dodal Faltýnek. Samotným zákazníkům nabízí MODRÝ ANDĚL v business třídě vedle denního tisku a nápoje také to, že řidič otevře zákazníkům dveře a přidrží deštník v případě nepříznivého počasí

Kontakt pro média:

Robert Faltýnek

Jednatel společnosti MODRÝ ANDĚL s.r.o.

GSM: +420 605 600 013

E-mail: obchod@modryandel.cz

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube