Loterie Korunka expanduje na dalších tisíc prodejních míst

25. 2. 2013

Loterie Korunka expanduje na dalších tisíc prodejních míst

 

Loterie Korunka a.s., která navazuje na úspěchy hry provozované pod záštitou sázkové kanceláře Chance a.s., posiluje na českém loterijním trhu. Jak uvedl generální ředitel Loterie Korunka a.s. Jan Havel „Jsem rád, že Korunka potvrdila pozici druhého nejúspěšnějšího provozovatele loterií v ČR i v tak náročném roce, jako byl ten 2012“.

 

Loterie Korunka byla v roce 2012 dostupná na 250 pobočkách sázkové kanceláře Chance. V tomto roce má ale nakročeno k ještě výraznějším úspěchům, protože svoji dostupnost rozšiřuje na více než 1000 dalších prodejních míst, a to do pobočkové sítě Tipsport a.s.

 

Korunka je unikátní tím, že na rozdíl od běžných loterií nabízí velkou svobodu a možnost pokročilých herních kombinací, ve kterých můžou zákazníci uplatnit svůj expertní odhad a herní strategii. Nastavením vlastního vkladu si tak zákazníci mohou vybrat hru dle svých možností a očekávání. Navíc výherní poměry jsou dopředu známé, takže o výhru se s nikým nedělí. A to bez ohledu na to, kolik sázejících v daném slosování hraje a kolik jich uhodne výsledek.

 

Důkazem, že v Korunce se opravdu vyhrává, je výherní tiket na Korunku Kombi z tohoto týdne. Za 30 korun si výherce odnáší  2.090.500 Kč. Proč právě Korunka Kombi? Kde jinde můžete tipovat až 16 čísel, určovat si vklady na jednotlivé kombinace, nedělit se o výhru …. Korunka Kombi je prostě unikátní. Vyzkoušejte ji i Vy!

 

Loterie Korunka a.s. – profil firmy

 

Číselnou hru Korunka provozuje společnost Loterie Korunka. Poprvé si ji mohli sázející vsadit 17. května roku 1997, když ji na trh uvedla společnost CHANCE a.s.

 

Loterie Korunka vznikla v roce 2013, kdy se odštěpila od společnosti CHANCE a.s. coby specialista na číselnou loterii Korunka. CHANCE a.s. je jednou z největších sázkových kanceláří v České republice, založena byla v roce 1991 ve Frýdku-Místku.

 

Kontakt

Lukáš Chytrý, ředitel marketingu

press@korunka.eu

tel: 233 090 812

web: www.korunka.eu

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube