ČESKÁ EKONOMIKA A KORONAVIROVÁ KRIZE


Název rubriky: Novinky a Tiskové zprávy

Prostřednictvím zpravodajství ČIANEWS Vás důležité informace z dnešní doby neminou. Všechny naše zprávy s tématikou koronaviru můžete sledovat průběžně jak vycházejí, a to pomocí speciálního nastavení v naší aplikaci. Současně s tím jsme pro Vás soustředili důležité zprávy do samostatného manažerského přehledu, který publikujeme každý pracovní den ráno.

Zpravodajství ČIANEWS velice pozorně sleduje probíhající koronavirovou krizi a s ní spojený tok informací. Speciální nastavení v naší aplikaci umožňuje sledovat zprávy spojené s dopadem této krize do české ekonomiky a byznysu. Současně přinášíme výběr zpráv ze Slovenska. Jedná se o faktické krátké zprávy z primárních zdrojů s přímým proklikem na detailní informaci, bez dodatečných komentářů nebo duplicit.

Pro větší komfort našich uživatelů jsme též vytvořili speciální manažerský přehled OPATŘENÍ NA PODPORU PODNIKÁNÍ - KORONAVIROVÁ KRIZE. Jedná se o krátký denní výběr posledních opatření státu i soukromých subjektů s cílem podpory podnikání i ekonomiky v souvislosti s koronavirovou krizí. Tento přehled je určen pro všechny čtenáře a především pro management malých a středních podniků nebo OSVČ, a to napříč všemi obory ekonomiky.

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube