Výběr ze zpravodajství

5. 1. 2022 -
Název rubriky: Výběr ze zpravodajství

 

Dobrý den, vážení čtenáři,

v našem dnešním vydání najdete i tyto zprávy:

ČS nemovitostní fond, obhospodařovaný REICO investiční společností České spořitelny, rozšiřuje své realitní portfolio o druhou část logistického areálu Panattoni Park Tychy v Polsku. Hodnota akvizice činí zhruba 1,4 mld. Kč.

Advokátní kancelář Allen & Overy zastupovala banky při poskytnutí úvěrů v objemu až 26 mil. eur na financování snížení základního kapitálu a provozních a investičních potřeb Rubeny, nového člena skupiny Kaprain. Financování bylo poskytnuto klubem bank vedeným Komerční bankou.

DPD se v roce 2022 chystá rozšiřovat možnosti doručování do sítě samoobslužných boxů po celé ČR. Pro ČIANEWS to uvedl generální ředitel Miloš Malaník s tím, že v tuto chvíli je v plánu, že balíky doručované DPD bude možné vyzvednout nebo odeslat z více než 1200 boxů po celém Česku.

Liberecký kraj zrekonstruuje dva mosty překlenující silniční tah z Liberce do Prahy a železniční trať v obci Svijany. Stavbu provede Metrostav Infrastructure. Celková hodnota činí 95,71 mil. Kč.

Česká národní banka schválila společnosti SATPO finance prospekt zaknihovaných dluhopisů v celkové jmenovité hodnotě až 400 mil. Kč. Jak vysoký má být výnos?

Odpovědi i další exkluzivní informace najdete ve zpravodajství a aktuálních přehledech ČIANEWS.

Ondřej Černý
šéfredaktor

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube