Výběr ze zpravodajství

23. 11. 2021 -
Název rubriky: Výběr ze zpravodajství

 

Dobrý den, vážení čtenáři,

v našem dnešním vydání najdete i tyto zprávy:

ABB staví novou výrobní halu v Brně o ploše 8 tisíc metrů čtverečních. Nové objednávky a převedení části produkce z Německa vytvoří přibližně 100 pracovních míst.

Rohlik.cz společně s energetickou společností E.ON buduje vlastní síť dobíjecích stanic. Do roku 2022 jich chce v Praze a Brně u svých skladů postavit 400. Online supermarket také plánuje disponovat do roku 2025 plně elektrickou firemní flotilou.

Investiční uskupení 3M FUND MSI, jež spadá pod developerskou skupinu MS-INVEST, dokončilo prodej nové pětileté dluhopisové emise v hodnotě jedné miliardy korun. O umístění zajištěných dluhopisů s pevným úrokovým výnosem 5,70 % se postarala J&T Banka

Geis CZ se zajišťuje proti výkyvům cen tzv. palivovým příplatkem, který se mění každý měsíc v závislosti na cenách pohonných hmot. Pro ČIANEWS to uvedl jednatel Daniel Knaisl. Problémem je také nedostatek AdBlue v celé Evropě.

Startup VOS.health chystá vlastní NFT sérii, která vyjde v prosinci 2021. Spoluzakladatel a CEO VOS.health Jiří Diblík uvedl, že cílem je osvěta v oblasti duševního zdraví, jež zároveň majitelům přinese okamžitou řadu výhod, jako je např. celoživotní premium přístup do aplikace VOS a přístup ke všem intervenčním metodám. Kam startup část prostředků z mintingu zašle?

Odpovědi i další exkluzivní informace najdete ve zpravodajství a aktuálních přehledech ČIANEWS.

Ondřej Černý
šéfredaktor

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube