Výběr ze zpravodajství

16. 11. 2021 -
Název rubriky: Výběr ze zpravodajství

 

Dobrý den, vážení čtenáři,

v našem dnešním vydání najdete i tyto zprávy:

stavitel průmyslových zón Panattoni revitalizoval pro investiční skupinu Accolade brownfield po bývalém areálu skláren Kavalier v Hostomicích na Teplicku. Prvním nájemcem nové průmyslové zóny Panattoni Park Teplice South je český prodejce sanitární techniky Sanitino.

Plzeňská teplárenská a Plzeňský Prazdroj podepsaly sedmiletou smlouvu na dodávku zeleného tepla z dřevní štěpky. Plzeňský Prazdroj směřuje k uhlíkově neutrální výrobě v roce 2030.

Ceny některých stavebních materiálů vzrostly až dvojnásobně a inflace se projevuje také v případě energií nebo ceny práce. Pro ČIANEWS to uvedl výkonný ředitel Sekyra Group Leoš Anderle s tím, že skupina letos prodej téměř 400 bytů.

Zalando, evropská online platforma pro módu a životní styl, zahájila spolupráci se společností Zásilkovna. Ta také posílí kurýrní služby Zalanda pro doručování balíčků domů.

Producent krmiv VAFO PRAHA vykázal za rok 2020 čistý obrat 6,21 miliardy korun. Výsledek hospodaření po zdanění činil 395,37 milionů korun. Jaký další vývoj tržeb společnost předpokládá?

Odpovědi i další exkluzivní informace najdete ve zpravodajství a aktuálních přehledech ČIANEWS.

Ondřej Černý
šéfredaktor

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube