Výběr ze zpravodajství

13. 10. 2021 -
Název rubriky: Výběr ze zpravodajství

 

Dobrý den, vážení čtenáři,

v našem dnešním vydání najdete i tyto zprávy:

po více než roce od pořízení nového strojního vybavení se ve společnosti IPG Plasty v Miloticích nad Bečvou rozjela sériová výroba světlovodů vozu Nissan Qashqai. Loni do strojů a forem investoval 50 milionů korun.

Globální technologické a inovační centrum Kyndryl v Brně, původně IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, aktuálně nabízí až 200 volných IT pozic. Nyní zaměstnává 4000 IT profesionálů z téměř stovky národností a poskytuje služby v 30 jazycích.

Smartlook, který se zaměřuje na analýzu chování uživatelů webů a mobilních aplikací, za poslední rok zaznamenal ve Spojených státech růst o 90 %. Do konce roku chce dosáhnout až na 100% meziroční nárůst měsíčního předplatného.

Omezená dostupnost některých produktů nebo menší výběr zboží mohou způsobit, že zákazníci odloží nákupy na další rok. Očekává to obchodní ředitel CZC.cz Tomáš Pilský. Podle něj by měl být rok 2022 z pohledu dostupnosti zboží příznivější.

Photon Energy NV obdržela od lucemburského regulátora Commission de Surveillance du Secteur Financier souhlas s prospektem připraveným pro přijetí prvního zeleného dluhopisu společnosti na volný trh frankfurtské burzy cenných papírů. V jakém má být finančním objemu?

Odpovědi i další exkluzivní informace najdete ve zpravodajství a aktuálních přehledech ČIANEWS.

Ondřej Černý
šéfredaktor

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube