Výběr ze zpravodajství

15. 9. 2021 -
Název rubriky: Výběr ze zpravodajství

 

Dobrý den, vážení čtenáři,

v našem dnešním vydání najdete i tyto zprávy:

Německý výrobce prémiových kol a příslušenství CUBE investuje do nové budovy o velikosti 10 tisíc metrů čtverečních v CTParku Cheb. Rozšiřuje provoz a v únoru 2022 plánuje zahájení montážní linky pro jízdní kola.

Investiční skupina Natland dokončuje fúzi prodejce módy a doplňků ZOOT s v červnu akvírovanou společností Digital People. Ta provozuje online obchody s módou Bibloo a Urban Store. Jediným akcionářem Digital People je Company New z investiční skupiny Natland.

Značka Mototechna za prvních osm měsíců roku 2021 prodala přes 8 tisíc zánovních vozů, což je o 13 procent více než loni a o 35 % více než před pěti lety. Za dobu devíti let od svého obnovení v ČR a na Slovensku to je už přibližně 78 tisíc vozů.

Poradenská společnost LIFTIA vstupuje mezi autorizované poradce trhu START. Je určen pro malé a střední firmy a součástí Burzy cenných papírů Praha. Jako v pořadí devátý poradce rozšiřuje LIFTIA nabídku konzultací pro firmy, které uvažují o vstupu na kapitálový trh.

Více než 2520 pracovníků v OKD má za sebou kompletní vakcinaci proti COVID-19. Z celkového počtu vlastních i dodavatelských pracovníků to představuje 70 %. Jak společnost zaměstnance k očkování motivuje?

Odpovědi i další exkluzivní informace najdete ve zpravodajství a aktuálních přehledech ČIANEWS.

Ondřej Černý
šéfredaktor

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube