Výběr ze zpravodajství

14. 9. 2021 -
Název rubriky: Výběr ze zpravodajství

 

Dobrý den, vážení čtenáři,

v našem dnešním vydání najdete i tyto zprávy:

online prodejce nábytku a bytových doplňků Bonami expanduje do Slovinska, Chorvatska, Litvy a Lotyšska. V nových oblastech postupně nabídne veškeré své služby, ovšem se silným důrazem na lokální zákaznické preference.

Společnost Energetický a průmyslový holding (EPH) získala hodnocení ESG rizik 22,0 a byla společností Sustainalytics vyhodnocena jako společnost se středním rizikem výskytu podstatných a finančních dopadů faktorů ESG. Cílem EPH je dosažení uhlíkové neutrality do roku 2050.

Developer Crestyl zahájil stavbu svého prvního zahraničního projektu. Jde o dvě etapy rezidenčního komplexu Mińska 69 ve Varšavě, které nabídnou téměř 400 bytů k dlouhodobému pronájmu.

Westinghouse Electric a společnost ČEZ podepsaly devítiletou dohodu o modernizaci řídících a kontrolních systémů v jaderné elektrárně Temelín. Dojde k výměně uceleného komplexního souboru několika plně kontrolních a řídících systémů, které v jaderné elektrárně fungovaly od jejich původní instalace v roce 2000.

Poskytovatel hostingových služeb VSHosting zvýšil za rok 2020 obrat o 32 % na 175 mil. Kč. Část prostředků firma plánuje využít pro nově spuštěnou službu, kterou jsou plně spravovaná řešení pro Windows. Jaké má plány do roku 2025?

Odpovědi i další exkluzivní informace najdete ve zpravodajství a aktuálních přehledech ČIANEWS.

Ondřej Černý
šéfredaktor

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube