Výběr ze zpravodajství

1. 6. 2021 -
Název rubriky: Výběr ze zpravodajství

 

Dobrý den, vážení čtenáři,

v našem dnešním vydání najdete i tyto zprávy:

český národní klenot povede manažer z Rumunska. Dosavadní šéf se rozhodl obor opustit a věnovat se koučinku. Kde nový ředitel dosud působil a jaké má plány?

Internetový obchod s počítači a elektronikou zaznamenal loni rekordní rok. Odbavil 1,5 milionů objednávek, což odpovídá meziročnímu nárůstu o 30 procent. Jaké segmenty zaznamenaly největší navýšení?

Dva roky před dokončením má developerský projekt v Praze Holešovicích čítající tři administrativní budovy a 35 tisíc metrů čtverečních kancelářských a maloobchodních ploch prvního nájemce. Kdo jím je a jak velký prostor obsadí?

Platební brána s kořeny v Maďarsku míří v rámci mezinárodní expanze na český a slovenský trh. Co zde plánuje a s kolika e-shopy hodlá spolupracovat?

Advokátní kancelář sídlící v Praze na Florenci poskytla právní podporu britské investiční společnosti při prodeji evropské potravinářské firmy. Kdo přesně poradenství zajišťoval a na čem tým kanceláře oborově participoval?

Výrobní a skladový areál na severu Moravy je aktuálně z 80 procent pronajat. Nové distribuční centrum o výsudku cca 25 000 metrů čtverečních bude dodáno ve 3. čtvrtletí 2022. Kdo je obsadí?

Odpovědi i další exkluzivní informace najdete ve zpravodajství a aktuálních přehledech ČIANEWS.

Ondřej Černý
šéfredaktor

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube