Osobnosti doporučují – Anežka Rusevová

12. 2. 2018 -
Název rubriky: Podporujeme českou kulturu

Na čem právě pracujete?

Na divadle momentálně nic nového nezkouším, ale stále se věnuji natáčení seriálu Ulice. Zároveň dávám dohromady termíny s divadelní společností StageArtCz, kde hraji v představení The Naked Truth – Odhalená pravda. Titul se uvádí v Praze, Brně i na zájezdech po celé republice. Na jaře mě pak v Městském divadle Kladno čeká Brouk v hlavě a nová inscenace Petrolejové lampy, kde jsem dostala hlavní roli Štěpy.

Jaká kulturní událost vás v poslední době zaujala a čím?

Velký a silný kulturní zážitek jsem měla naposledy během Pražského divadelního festivalu německého jazyka, který se konal loni na přelomu listopadu a prosince. Šlo o představení vídeňského Burgtheateru v režii Antú Romera Nunese Hotel Evropa aneb Antikrist. Šlo o opravdu vynikající inscenaci ve všech směrech, jak zpracováním, tak hereckými výkony, navíc velmi přesně vypovídající o současném stavu Evropy.

Na co byste pozvala naše čtenáře?

Určitě bych je ráda pozvala na představení The Naked Truth, které se StageArtCz hrajeme na Valentýna 14. února v pražském Divadle Palace. Třeba diváky nalákám i tím, že mě uvidí, jak se pokouším tancovat u tyče. Společně se mnou v představení účinkují mé milé kolegyně Gabriela Míčová, Petra Špindlerová, Daniela Choděrová, Anna Stropnická a Alžběta Vaculčiaková. Představujeme rozdílné ženy, které spojil právě pole dance.
Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube