Beautiful Woman – FALL IN LOVE

25. 10. 2017 -
Název rubriky: Ocenění českých podnikatelekTým kadeřníků značky Franck Provost nám mimo představení aktuálních hitů v oblasti účesů poradil také s výběrem správného střihu, barvy a vlasové péče. Navíc jsme měli možnost se v rámci příjemně stráveného večera seznámit s aromakosmetikou Decléor a jejími novinkami v pleťovém a tělovém ošetření a s přírodními esenciálními oleji BEWIT.love, ze kterých si můžeme navrhnout svou originální směs.

Do rukou jsme se dostali také Make-up Artistům značky Sephora. Ti nám představili aktuální trendy v líčení pro letošní podzim. A to za použití novinkové řady produktů s názvem Loves Kat Von D.  

Celý večer se tradičně nesl v komorním a přátelském duchu, díky čemuž bylo příjemné na okamžik zpomalit a soustředit se jen a jen na sebe

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 18 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, spojují zábavu a osobní rozvoj – to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. Členky se setkávají se známými osobnostmi českého společenského života, stejně tak s odborníky z nejrůznějších oborů, kteří by mohli všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou, zaujmout.

www.helas-ladies-club.cz

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter Google+ YouTube