Lídři na greenu

4. 10. 2017 -
Název rubriky: Ocenění českých lídrůSetkání lídrů se většinou nesou ve znamení sdílení zkušeností, rad, zajímavých a inspirativních talkshow. Jsme přesvědčeni, že někdy je pro jakýkoli byznys velmi prospěšné vyjít ven, aktivně odpočívat a bavit se. “A právě to je jedním z cílů našeho tradičního golfového turnaje British Golf Cup, na který se vždy velmi těším. Vnímám jej jako báječnou příležitost, kdy se můžeme všichni sejít, užít si hru a vzájemně se seznamovat v prostředí, které spojuje sportovního a společenského ducha,“ říká Helena Kohoutová, zakladatelka Helas New Encounters Club.

Také letos se hráči mohli utkat během hry hned v několika vložených soutěžích, NEAREST TO PIN pod patronací společnosti E.ON, o nejdelší odpal (LONGEST DRIVE) pod patronací Expobank. Pod patronátem generálního partnera turnaje Vodafone se mohli golfistky a golfisté pokoušet o trefu HOLE-IN-ONE.

Patronem soutěže o NEJLEPŠÍ BRUTTO VÝSLEDEK byl resort APHRODITE HILLS, který je považován za nejlepší golfový resort ve Středomoří na Kypru. Na chipping greenu se pak hráči utkali v soutěži TROUBLE SHOT, jejímž patronem byla společnost Fortinet.

Organizátor akce, kterým byl Helas New Encounters Club, nezapomněl ani na program pro nehráče. Pro ty byla připravena golfová akademie a rovněž bohatý doprovodný program. V jeho rámci si hráči i nehráči mohli vyzkoušet díky společnosti Kopecký Autosalony jízdu v BMW řady 7 nebo elektromobilu Tesla prezentovaném společností E.ON. Představen byl také nejčistší a nejúčinnější mořský kolagen INCA COLLAGEN.

Za pozornost jistě stály prezentace a degustace našich partnerů. Mohli jsme se tak seznámit s výrobky pro zdraví značky Isoline, nabídkou dominikánských rumů značky Oliver&Oliver od společnosti RUMAKO, doutníků ze Střední Ameriky a Toskánska společnosti CigarPoint, luxusních belgických pralinek Belvec, ovocných ciderů Rekorderlig nebo moravských vín z rodinného vinařství Maláník & Osička.

Součástí akce byla již tradičně dobročinná tombola, jejíž výtěžek tentokrát putoval do neziskové organizace FOR IMPACT, která revitalizuje chráněné dílny a přináší jejich výrobky na reálný trh. Napomáhá k tvorbě nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením. Buduje nezávislost dílen a jejich zaměstnanců.

Partnery 12. British Golf Cup byly společnosti VODAFONE, EXPOBANK, E.ON, KOPECKÝ AUTOSALONY, FORTINET, FARMAX, BH SECURITIES, MICROSOFT, TECHNOAQUA, DAMA, NSG MORISON, BLUE HOLIDAY, MEDIAREX, TEP FACTOR, JK JITKA KUDLÁČKOVÁ, GIFTISIMO, RÉMY MARTIN, PRESENTIGO, ecoCity Taxi, SEPHORA, MAXDRIVE, Aphrodite Hills, Siddharta Café, Koření od Antonína a Scan Quilt. O mediální propagaci akce se postarali naši mediální partneři, mezi které patří Svět průmyslu, Svět kultury a zábavy, ČIA News, Prestige, BUS TV, Profesní magazín iBestOf, A11.

Díky všem partnerům a golfu přejícímu počasí jsme si mohli užít příjemný den plný zážitků při sportu na čerstvém vzduchu.

Projekt OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ, je určen ryze českým firmám splňující nastavená pravidla. Projekt volně navazuje na Ocenění Českých Podnikatelek a cílí na velké firmy, které jsou vlastněné ze 100 % českými občany. Společným jmenovatelem obou projektů je zachování pravidel, způsob hodnocení, rating a scoring, který garantuje prestižní mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Vzniká tak podnikatelský prostor, ve kterém jsou sdruženy výhradně české firmy podnikající transparentně s výbornými ekonomickými výsledky a vynikajícím ratingem a scoringem. To vše propojuje myšlenka zakladatele BUDUJEME HRDÉ ČESKO, ke které se přidala řada významných institucí a organizací. Čeští lídři se potkávají v Klubu LÍDRŮ, pořádaném Helas New Encounters Club. Více informací o projektu najdete na www.oceneniceskychlidru.cz.

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter Google+ YouTube