Red Hat rozšiřuje svou působnost v České republice

21. 6. 2017

Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel řešení založených na open source technologiích, dnes oznámil další rozšíření svého působení v České republice. V Brněnském technologickém parku se dnes uskutečnilo slavnostní otevřením nové, v pořadí již čtvrté administrativní budovy společnosti Red Hat. Rozšiřování vývojového centra Red Hatu je reakcí na rostoucí zájem organizací využívajících výhod open source technologií, které se po celém světě obracejí na společnost Red Hat, aby jim pomohla úspěšně projít digitální transformací.

Ve společnosti Red Hat je Brno již dlouhou dobu vnímáno jako významné centrum inovací, přičemž slouží jako jedno z klíčových inženýrských center společnosti v globálním měřítku. Brněnské vývojové centrum společnosti Red Hat je koncipováno tak, aby podporovalo další generaci vývojářů a inženýrů, což zahrnuje i úzkou spolupráci s lokálními univerzitami, v rámci níž Red Hat studentům poskytuje technologie s otevřeným zdrojovým kódem a podporu, aby mohli získávat významné praktické zkušenosti.

Red Hat je také pravidelně oceňován mezi nejlepšími zaměstnavateli v regionu. V současnosti se řadí mezi nejlepší zaměstnavatele v kategorii IT v průzkumu Czech Republics Most Attractive Employers , což potvrzuje i zařazení mezi nejlepší zaměstnavatele v kategorii velkých společností ve studii Aon Czech Republic Best Employers.
Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube