Každá žena je krásná, každá žena je jedinečná

13. 6. 2017 -
Název rubriky: Ocenění českých podnikatelek

Přijali jsme pozvání přímo do dílny, kde se rodí originální šperky z drahých kovů a kamenů, v areálu BB Centra v Praze 4, v budově Filadelfie.  Mohli jsme zblízka pozorovat, jak šperky vznikají oběma používanými způsoby, s využitím klasické zlatnické metody a moderním 3D designem. Dozvěděli jsme se něco z historie firmy i z její žhavé současnosti. Pronikli jsme alespoň částečně do tajů vzniku kolekcí šperků.

Neotřelým příkladem kolekce s příběhem je i ta s názvem „Naši motýli“, která vznikla ve spolupráci s projektem www.ceska-krajina.cz. Část výtěžku z prodeje kolekce poslouží k záchraně ohrožených druhů. Motýli totiž patří k nejkrásnějším a zároveň k nejohroženějším obyvatelům české přírody. Z původních 161 druhů motýlů, kteří ještě před sto lety žili na území dnešní České republiky, jich vyhynulo již 11 procent. Česká krajina tak přišla o devatenáct druhů motýlů. Majitelé firmy neváhali podpořit zajímavý projekt tvůrčím způsobem sobě vlastním. Motýly navrhl designer firmy pan David G. Hrubec a na výrobě se podílel celý tým firmy JK JITKA KUDLACKOVA JEWELS.

Spolu se šperky dokáže podpořit ženskou krásu a zejména výrazně pozvednout sebevědomí ženy líčení. Jednoduché a zároveň účinné tipy na denní líčení nám prozradili make-up artisté značky Sephora. K aktuálním make-up trendům patří zejména dokonale rozjasněná pleť.

Velmi příjemné odpoledne korunoval úchvatný výhled na večerní Prahu, který se nám z terasy BB Centra nabízel.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 18 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, spojují zábavu a osobní rozvoj – to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. Členky se setkávají se známými osobnostmi českého společenského života, stejně tak s profesionály z nejrůznějších oborů, kteří by mohli zaujmout všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou nebo osmičkou.

www.helas-ladies-club.cz

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter Google+ YouTube