Litoměřické svátky hudby zahajují předprodej na srpnové a zářijové koncerty

31. 5. 2017 -
Název rubriky: Podporujeme českou kulturu Svátky hudby

První koncertní večer se kromě hostitele Václava Hudečka představí v Litoměřicích také vynikající sólisté na trubku Marek Zvolánek a Marek Vajo. Zároveň vystoupí skvělé komorní těleso Barocco sempre giovane, což znamená Baroko věčně mladé. Pořádající spolek Musica et Education podporuje na začátku umělecké dráhy mladé talentované umělce, proto na koncertě zahraje i vítěz Akademie Václava Hudečka v Luhačovicích, jehož jméno bude známo až o prázdninách.

Při druhém koncertním večeru se posluchači mohou těšit na Plzeňskou filharmonii s dirigentem Tomášem Braunerem, který připravil pro diváky atraktivní galakoncert na téma To nejlepší z Carmen. Role Carmen se ujme vynikající mezzosopranistka Jana Kurucová, stálá členka Berlínské opery, roli dona Chosé zazpívá Luciano Mastro – italský tenorista, roli toreadora Martin Bárta – barytonista, člen ND Praha a role Michaely se zhostí Kristýna Vylíčilová.

Třetí koncertní večer se bude poprvé konat v Lovosicích. Vystoupí komorní těleso Barocco sempre giovane s krásnými skladbami vrcholného baroka. Za doprovodu tohoto tělesa vystoupí dále vynikající tenorista Jakub Pustina, který již vystoupil v Litoměřicích v roce 2014 společně s Evou Urbanovou.

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter Google+ YouTube