Po stopách českého granátu

19. 4. 2017 -
Název rubriky: Ocenění českých podnikatelek

">https://www.cianews.cz/file/action/22/IMG_3775.JPG" alt="">


Po absolvování velmi zajímavé prohlídky jsme se vypravili do turnovské galerie, malého muzea českého granátu, kde jsme se dozvěděli řadu dalších informací nejen ohledně těžby. Na vlastní oči jsme mohli vidět, jak šel čas se šperky s typicky rudým kamenem, prohlédnout si sklo s českými granáty. Součástí expozice byla například nejrůznější ocenění, na jejichž výrobě se turnovský podnik podílel.

Příjemným zpestřením celého setkání byla možnost si „osahat“ šperkařské řemeslo a vyzkoušet si zlatnické a brusičské práce. Třešničkou na dortu na závěr našeho setkání  byl dárek v podobě šperku,  který si členky  Cosmopolitan Executive Helas Ladies Clubu odvážely s sebou do Prahy.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 18 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, spojují zábavu a osobní rozvoj – to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. Členky se setkávají se známými osobnostmi českého společenského života, stejně tak s odborníky z nejrůznějších oborů, kteří by mohli všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou, zaujmout.www.helas-ladies-club.cz

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter Google+ YouTube