O Speciální olympiádě s Vlastimilem Harapesem

23. 3. 2017 -
Název rubriky: Speciální olympiády

Setkání s Vlastimilem Harapesem a národní ředitelkou ČHSO Martinou Středovou, nejen o speciálních olympiádách  se koná v úterý 4. dubna od 16:30 v prostorách Knihovny KHM.
V období leden až březen klienti jazykových klubů přispívali poplatkem za svou účast na podporu aktivit  Českého hnutí speciálních olympiád. Vlastimil Harapes je dlouholetým čestným předsedou a podporovatelem tohoto hnutí. České hnutí speciálních olympiád (ČHSO) je oficiálním akreditovaným národním programem Special Olympics Inc.. V České republice je program realizován od roku 1990 a nyní sdružuje přes 2500 sportovců s mentálním postižením v cca. 130 sportovních klubech. V druhé polovině března se sportovní reprezentace ČHSO účastní Světové zimní olympiády v Rakousku.
 
Jak dodává ředitelka školy Diana Cepníková: " Osobně už řadu let podporuji  finančně vybrané subjekty v regionu, a proto jsem velmi uvítala tento podnět od lektorky německého jazykového klubu. I pro jazykovou školu Reston je téma společenské odpovědnosti nedílnou součástí úspěšného podnikání. Také  naši účastníci jazykových klubů přijali tuto iniciativu velmi pozitivně. Ráda bych ráda zdůraznila, že lektorky vedou jazykové kluby bez nároku na honorář."
 
Jazykové kluby Reston spojují zájemce ze široké veřejnosti o procvičování konverzace v daném cizím jazyku. Klientům  se tak nabízí možnost si volně u kávy či čaje popovídat  v přátelské společnosti. V současnosti Mluvíme pro dobrou věc v angličtině nebo němčině. Další jazykové kluby pro italštinu a španělštinu jsou v přípravě.

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter Google+ YouTube