Rumunská advokátní kancelář BOANA, GIDEI I ASOCIAII se připojila k CEE Attorneys

31. 8. 2016

Rumunská advokátní kancelář BOANA GIDEI SI ASOCIATII („BG&A“) se k 1. září 2016 stala novým členem CEE Attorneys, mezinárodní středo- a východoevropské advokátní kanceláře, která má v současnosti zastoupení v České republice, Polsku, Litvě a na Slovensku.
BG&A patří k nejvýznamnějším rumunským advokátním kancelářím a je uváděna na předních pozicích v prestižním žebříčku Legal 500 pro oblast korporátního práva, fúzí a akvizic, řešení sporů a práva nemovitostí.
„Připojením se k CEE Attorneys jsme se stali součástí ambiciózní a rychle se rozvíjející mezinárodní advokátní kanceláře a těší nás, že se můžeme podělit o své zkušenosti a znalosti s cílem poskytovat skutečně jen ty nejlepší služby. V dnešní době se podstatná část byznysu našich klientů nachází v zahraničí; obecně velké množství obchodních společnosti podléhá trendu globalizace. Je tedy, z mého pohledu, důležité s tímto trendem držet tempo,“ okomentoval spojení Sergiu Gidei, partner BG&A.
Lukáš Petr, partner pražské pobočky CEE Attorneys, doplňuje: „Rumunsko patří s rostoucím počtem zahraničních investic a přítomností velkých mezinárodních společností k nejrychleji se rozvíjejícím ekonomikám v EU. Rozhodnutí expandovat na rumunský trh je tedy naprosto v souladu s firemní strategií a jsme rádi, že můžeme přivítat naše nové kolegy.“
Andrzej Szmigiel, partner CEE Attorneys ve Varšavě přiznává: „Přeshraniční spolupráce je náročnější a vyžaduje zvýšenou zodpovědnost od těch, kteří ji vykonávají. Přesto jsem přesvědčen, že konečná přítomnost kanceláře ve všech středo- a východoevropských jurisdikcích přinese podstatné výhody pro naše klienty, kteří nehledají jen spolehlivé právní zástupce v rámci svých mezinárodních aktivit, ale také nové příležitosti na dalších evropských trzích.“
CEE Attorneys, založená 1. března 2015 spojením advokátních kanceláří z České republiky a Slovenska, se tímto dále rozvíjí a posiluje svou pozici v regionu střední a východní Evropy. Momentálně působí v pěti zemích a nabízí špičkové služby více než padesáti právníků v deseti jazycích. V brzké budoucnosti CEE Attorneys plánuje další expanzi v rámci regionu.
Polina Kulikova
Marketing & BD Executive
CEE Attorneys Tomíček Legal
Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube