První dáma Michelle Obamová se zúčastní zahajovacího ceremoniálu Světových letních her speciálních olympiád 2015

8. 7. 2015 -
Název rubriky: Speciální olympiády

Světové letní hry speciálních olympiád 2015 (LA2015) s hrdostí oznamují, že se Michelle Obamová dne 25. července 2015 zúčastní úvodního ceremoniálu, který bude oslavou zahájení největší sportovní a humanitární události roku na světě. První dáma Spojených států amerických je čestnou spolupředsedkyní Světových letních her spolu s prezidentem Barackem Obamou.
 
Na zahajovacím ceremoniálu Světových letních her 2015 v Los Angeles vystoupí mj. Stevie Wonder, Avril Lavigne, Nicole Scherzingerová, O.A.R., Cody Simpsonová (kterou doprovodí speciální atletka Breanna Bogucki a objev z YouTube, Madison Tevlin), J Balvin & Becky G a tvůrce titulní písně ze seriálu Reach Up LA, Siedah Garrett. Show, jíž se zúčastní i Jimmy Kimmel, Eva Longoria, Michael Phelps, Yao Ming, Greg Louganis, Stephanie McMahonová a Lauren Potterová, bude jedním z neinspirativnějších zážitků, jaký kdy Los Angeles zažilo. Ceremoniál, režírovaný nositelkou ceny Emmy Debbi Allenovou a produkovaný společností FiveCurrents, bude přenášen do celého světa společností ESPN a lokálními partnery.
 
"Díky přítomnosti první dámy a široké škály mimořádně talentovaných účinkujících bude zahajovací ceremoniál mimořádným okamžikem jak pro Los Angeles, tak pro Mezinárodní hnutí speciálních olympiád," uvedl prezident a ředitel Světových letních her speciálních olympiád 2015, Patrick McClenahan. "Těšíme se, že se o vzrušení ze zahajovacího ceremoniálu podělíme s miliony lidí po celém světě."
Očekává se, že se Světových letních her konaných od 25. července do 2. srpna zúčastní téměř 7000 sportovců a 3000 trenérů ze 177 zemí, jejichž výkonům bude přihlížet více než 500 000 diváků. Vstup na soutěže je pro veřejnost zdarma. Vstupenky na zahajovací ceremoniál jsou v prodeji na stránkách LA2015.org prostřednictvím sítě Ticketmaster.
 
"Mezinárodní hnutí speciálních olympiád je nadšeno a poctěno, že se k nám u mimořádně významné příležitosti Světových letních her speciálních olympiád 2015 připojí první dáma Spojených států amerických, Michelle Obamová," uvedl předseda Mezinárodního hnutí speciálních olympiád Tim Shriver. "Její vize dobrého zdraví, kondice a zapojení všech do sportovních aktivit je v samotném srdci speciálních olympiád a odráží se v duchu a bojovnosti všech sportovců, kteří přijedou ze 170 zemí, aby změřili síly v nelítostném a vzrušujícím klání. Věříme, že školy v celé zemi se ztotožní s její vizí, kladoucí mimořádný důraz na hru a aktivitu, a přijmou sportovní programy Special Olympics Unified Sports® za své v tělocvičnách, na hřištích i ve svých srdcích."
 
Více informací o nadcházejících Světových letních hrách speciálních olympiád 2015 můžete získat na oficiálních webových stránkách na adrese www.LA2015.org.
Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube