Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci slavnostně otevřela nově zrekonstruované budovy svého historického komplexu v centru města

1. 6. 2015

Zástupci Univerzity Palackého a města Olomouce slavnostně otevřeli zrekonstruované budovy filozofické fakulty na ulici Křížkovského č. 12 a 14. Rekonstrukce vdechla nový vzhled budovám, jejichž historická hodnota je nevyčíslitelná. Své nové zázemí tu našla například specializovaná laboratoř psycholingvistiky s jedinečným vybavením, dále první centrum pro experimentální politologii ve střední Evropě, centrum doktorských studií či nové knihovny. Rekonstrukce, která stála sto milionů korun, zároveň spojila moderní vzdělávací a vědecké prostory s jedinečným historickým prostředím.
Na následující a také k této zprávě přiložené fotografii vidíte zleva: Petr Bilík (prorektor pro vnější vztahy Univerzity Palackého Olomouc), Milan Válek (generální ředitel společnosti Eurogema, hlavního dodavatele projektu), Pavel Urbášek (náměstek primátora města Olomouc), Jaroslav Miller (rektor Univerzity Palackého Olomouc) a Jiří Lach (děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého Olomouc).
 
Roman Pacvoň, Airside Communication
Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube