Gallo Images bude nabízet obsah Getty Images v České republice a na Slovensku

21. 1. 2015

Společnost Getty Images, celosvětový lídr v oblasti vizuální komunikace, oznamuje, že exkluzivním distributorem jejího oceňovaného kreativního a redakčního obsahu v České republice a na Slovensku se stává Gallo Images Czech s.r.o. Lokální prodejní tým bude klientům nově poskytovat zejména podporu pro fotobanku iStock by Getty Images, originální webový zdroj fotografií, mediálního a grafického obsahu oproštěný od licenčních poplatků za každé použití (tzv. royalty-free). Díky této nové podpoře získají klienti unikátní služby a přístup k milionům fotografií, ilustrací, videí a hudebních záznamů v prémiové kvalitě a za bezkonkurenční cenu.
 „Gallo Images Czech s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti Getty Images se statutem Master Delegate, takže jsme velice rádi, že můžeme spolupráci rozvíjet, a zpřístupnit tak náš obsah většímu množství klientů v České republice a na Slovensku,“ říká Lee Martin, obchodní ředitel Getty Images pro Evropu, Střední Východ a Afriku.
 „Máme radost zejména z toho, že můžeme našim klientům nabídnout lokální prodejní podporu pro fotobanku iStock by Getty Images,“ pokračuje Martin. „iStock nabízí úžasný výběr exkluzivních fotografií, videí a ilustrací shromážděných naším globálním týmem vizuálních a trendových expertů za bezkonkurenční cenu. Díky dohodě s Gallo Images Czech s.r.o. získají naši zákazníci k tomuto unikátnímu obsahu ještě lepší přístup.“
Gallo Images Czech s.r.o. bude používat obchodní název Getty Images Czech Republic a nabízí své služby klientům v České republice a na Slovensku z pražské centrály od 5. ledna 2015.
 
O společnosti Getty Images
Getty Images je světový lídr ve vizuální komunikaci nabízející na svých webových stránkách s prémiovým obsahem www.gettyimages.com a ve fotobance www.istock.com více než 170 milionů položek. Getty Images nabízí svým klientům ve více než 100 zemích světa vyspělé možnosti vyhledávání a technologie rozpoznávání obrazového obsahu, a je tak nejoblíbenějším zdrojem fotografií a dalšího mediálního obsahu pro kreativní a mediální profesionály. Oceňovaní fotografové a další tvůrci obsahu umožňují klientům Getty Images vytvářet inspirativní díla, která se objevují každý den v nejvlivnějších novinách, časopisech, reklamních kampaních, filmech, televizních programech, knihách a online mediích.
Navštivte Getty Images na www.gettyimages.com a zjistěte více o tom, jak společnost využívá unikátní role digitálních médií v komunikaci a byznysu a jak umožňuje realizaci kreativních nápadů.
Pro více informací o společnosti a aktuální informace navštivte press.gettyimages.com a pro příběhy, inovace a inspiraci, které stojí za naším obsahem, navštivte Stories & Trends http://stories.gettyimages.com. Najdete nás na Facebooku na www.facebook.com/gettyimages, na Twitteru na https://twitter.com/GettyImages, anebo si stáhněte Stream, naši klientskou aplikaci zdarma, která umožní sledovat a sdílet nejlepší obrazový obsah světa.
 
O fotobance iStock by Getty Images
iStock by Getty Images je originální webový zdroj crowdsourcing royalty-free fotografií a mediálního a grafického obsahu. Nabízí miliony pečlivě vybraných fotografií, ilustrací, videí a zvukových záznamů. iStock, webová stránka „od kreativců pro kreativce“, zahájila provoz v roce 2000, a stala se tak prvním webem nabízejícím fotografie za mikroplatby. Tím dala kreativcům po celém světě svobodu vytvářet kvalitní obsah s nízkými náklady. Tato stránka je jednou z celosvětově nejúspěšnějších a nejlépe prosperujících mezi těmi, které nabízejí obsah vytvořený uživateli. Fotobanka iStock je plně vlastněna společností Getty Images.
 
 
Robert Štefko (General Manager)
Gallo Images Czech s.r.o. (Getty Images Czech Republic)
Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube