UDRŽITELNÁ EKONOMIKA


Název rubriky: Novinky a Tiskové zprávy

Česká informační agentura publikuje zpravodajský přehled UDRŽITELNÁ EKONOMIKA, ve kterém nabízí svým čtenářům podstatné a zajímavé informace o tomto dynamicky se rozvíjejícím segmentu.

Získáte všechny potřebné aktuální informace ze světa čisté energie a recyklace, vodohospodářství a problematiky sucha v zemědělství, lesnictví i ve městě, ale také z ranku stále populárnějších alternativních pohonů či ekologické produkce (nejen) v retailu. Rovněž se zaměřujeme na často kontroverzní segment sdílených služeb, cirkulární ekonomiku nebo projekty vedoucí k ekologizaci výroby. Čtenářům neuniknou zprávy ohledně nových investic, vyhlášených tendrů nebo byznysových příležitostí. Mezi prvními se dozvíte o chystaných dotačních programech, změnách legislativy v ČR i EU nebo o nejslibnějších počinech v oblasti vědy, výzkumu a inovací.

To vše našim čtenářům každý týden koncentrujeme do souboru přibližně 50 krátkých faktických zpráv. Následnou samozřejmostí je i možnost prokliku na kompletní podkladové materiály umožňující hlubší poznání vybraného tématu či projektu, stejně jako původního zdroje informace. Prostřednictvím naší aplikace rovněž není problém rychle vyhledat další zprávy zaměřené na požadovanou oblast, zúčastněné firmy a instituce, případně zainteresované zástupce podnikové i veřejné sféry. Přehled je určen především pro management podniků nebo OSVČ, a to napříč všemi obory ekonomiky.

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube