KLIENTI KB MAJÍ ZVÝHODNĚNÝ PŘÍSTUP K PODNIKATELSKÉMU ZPRAVODAJSTVÍ ČIANEWS

4. 2. 2019 -
Název rubriky: Novinky a Tiskové zprávy

Komerční banka a Česká informační agentura rozšiřují spolupráci

Komerční banka nabízí nově ve spolupráci s Českou informační agenturou svým klientům ze segmentu Small Business zvýhodněný přístup k rozsáhlému ekonomickému zpravodajství ČIANEWS. Budou tak mít od února 2019 k dispozici na míru připravené zprávy o tendrech, investičních záměrech a dalších obchodních příležitostech přesně ze svého oboru nebo regionu.

Aktuální zprávy mohou klienti získávat formou zasílaných e-mailů nebo prostřednictvím online aplikace, kterou si jednoduše stáhnou do svého chytrého telefonu. Bezplatný zkušební přístup si může každý klient KB ihned sjednat na webových stránkách KB nebo v internetovém bankovnictví. Každý uživatel aplikace si může nastavit zprávy či oborové přehledy přesně podle svých potřeb, cílů a lokality podnikání.

„Tuto unikátní možnost mají naši klienti díky navázané spolupráci mezi Komerční bankou a Českou informační agenturou. Věříme, že služba ČIANEWS pomůže našim klientům k získávání nových obchodů a obchodních příležitostí. My jsme z naši strany připraveni nabídnout financování a další finanční služby, které budou při realizaci nových obchodů potřebovat“ uvádí Jan Kubálek, odpovědný za rozvoj služeb klientům.

„Zprávy ČIANEWS nabídnou klientům KB denně konkrétní tipy na nové zakázky, tendry, investiční záměry, personální změny, územní či stavební řízení, a to přesně podle oboru, kraje či města, což může zvýšit jejich šance v současné ostré konkurenci," komentuje spolupráci výkonný ředitel ČIANEWS Radim Duchek a dodává: „Vážíme si toho, že Komerční banka pokračuje i nadále v reálné podpoře podnikání svých klientů z oblasti Small Business, pro které bylo dosud získávání informací z trhu výrazně složitější a nákladnější“.

KOMERČNÍ BANKA je jedinou českou veřejně obchodovanou bankou a poskytuje klientům komplexní služby v oblasti drobného, podnikového a investičního bankovnictví. Skupina KB obsluhuje 2,4 milionu klientů, kteří mohou využít rozsáhlé sítě 382 obchodních míst v celé České republice. KB nyní provozuje 760 bankomatů. Jeden z kanálů přímého bankovnictví využívá 1,43 milionu klientů. KB je součástí skupiny Société Générale.

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA (ČIANEWS) si za dobu svého více než dvacetiletého působení na trhu získala důvěru čtenářů z řad top managementu velkých i středních firem. Její zpravodajství využívají dlouhodobě nejen velké bankovní domy včetně Komerční banky, významné společnosti z oblasti energetiky, automotive, developmentu, maloobchodu, strojírenství, logistiky, zdravotnictví apod., ale i stovky menších firem ze všech oborových segmentů. Denně jej využívají ke svému rozhodování desítky tisíc manažerů a vlastníků.

Inverzní logo ČIA

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Pobřežní 46
186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: +420 224 800 977
Péče o klienty: helpdesk@cianews.cz
Redakce: redakce@cianews.cz

IČO: 25128337
DIČ: CZ25128337

Kontaktujte nás
|VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
|ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

LinkedIn Facebook Twitter YouTube