Redakce zpravodajství


PR dopad zpravodajství ČESKÉ INFORMAČNÍ AGENTURY (ČIA)

 

Česká informační agentura je soukromá a nezávislá tisková agentura (již od roku 1997), která na trh přináší pouze ověřené a kvalitně zpracované ekonomické zpravodajství. Celkově dosahuje zpravodajství ČIA vysokého podílu čtenosti zejména v rámci cílové skupiny „odborné veřejnosti" (management firem a institucí) nejen v ČR, ale i v zahraničí. PR dopad zveřejněných zpráv a článků lze shrnout do tří základních oblastí (distribučních kanálů), které nelze v analýze PR dopadů zpravodajství ČIA opomenout.

 

Manažerská periodika pro přímé čtenáře v ČR i v zahraničí

Zpravodajství ČIA (celkově 2000 vlastních zpráv v české i anglické verzi měsíčně )zpracováváme do elektronických standardizovaných periodik, která nabízíme na českém trhu v cca 80 různých variantách (různé segmenty, periodicity, jazykové verze - česky, anglicky, německy). Tyto produkty patří k nejkvalitnějším na trhu a předplácí si je stovky českých a mezinárodních firem. V celkovém součtu je čte více než 16 tisíc přímých platících čtenářů denně, což je velká část odborné veřejnosti a managementu v České republice.

 

Mezinárodní agentury a celosvětové databanky

Zpravodajství ČIA také přebírají celosvětové mezinárodní sítě včetně například Factiva, která spadá pod skupinu Dow Jones, tiskové agentury v rámci regionu Centrální a východní Evropa v projektu CEE Businessline nebo APA - největší tisková agentura v Rakousku

 

Web www.cianews.cz a mediální databanky v ČR

Na webových stránkách www.cianews.cz zveřejňujeme část publikovaného zpravodajství ČIA (cca 10% celkové produkce). Na webu také zveřejňujeme v originálním znění více než 50 vlastních rozhovorů měsíčně s čelními představiteli firemního i státního sektoru. Kompletní obsah webu www.cianews.cz směřuje do mediálních databank agentur Newton Media a AnopressIT.

 

Redakce České informační agentury

Pobřežní 46

180 00 Praha 8

E:  redakce@cianews.cz  

T: +420 224 800 975 (direct)

T: +420 224 800 977