ČIANEWS Lifestyle je mediálním partnerem Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK.


Kultura

Nové povídky Zdeňka Svěráka vyjdou na CD

31.01.2012 - 11:25 | Článek
Zdeněk Svěrák

Zdeněk Svěrák nahrává v těchto dnech pro Supraphon na 2 CD v edici audioknih své Nové povídky. Tento knižní titul získal v sobotu 28. 1. 2012 ocenění za nejprodávanější knihu Český bestseller 2011.

 

Když před čtyřmi lety vyšly první Povídky Zdeňka Svěráka, vzbudily velkou pozornost čtenářů a jejich zvukový záznam i nemalý zájem posluchačů. Na to nyní v Nových povídkách navázal. Vypravěčem většiny příběhů je sám autor, jen jednu povídku, nazvanou Nákup, čte Daniela Kolářová. Metodu, se kterou Svěrák pracuje při tvorbě svých příběhů, přirovnává k situaci, kdy najde pecku a domýšlí si kolem ní třešeň, nebo švestku. Vrací tak dávno snědenému ovoci dužinu a šťávu.

 

Nové povídky Zdeňka Svěráka vyjdou na 2CD v pátek 9. 3. 2012. V digitální podobě budou v nabídce online obchodu SUPRAPHONline.cz.

 

 

 

 

Foto Supraphon

 

Autor: ČIA (Kateřina Riethofová)

DALŠÍ ZPRÁVY Z RUBRIKY

Mohlo by Vás zajímat