Hlavním mediálním partnerem 10. ročníku soutěže OCP je ČIANEWS

Kde můžete vidět ty nejšikovnější české podnikatelky pohromadě? Kde můžete být svědky neuvěřitelně silných příběhů lidské vůle a úspěchu? Projekt Ocenění Českých Podnikatelek - OCP podporuje a oceňuje české podnikatelky. Hodnotí se jedinečná kombinace tvrdých čísel a osobních podnikatelských příběhů. V Ocenění Českých Podnikatelek dojde uznání společenská odpovědnost držená v rukou českých žen a jejich vliv na celkovou kultivaci podnikatelského prostředí. Již od roku 2008 pomáhá tento projekt budovat hrdé Česko! Samotné podnikatelky díky automatickému členství v klubu podnikatelek získávají nepřetržitý přísun podnikatelských rad a tip, nový pohled na své podnikání a velice často i nová přátelství. Do Ocenění Českých Podnikatelek - OCP se mohou podnikatelky přihlásit na doporučení odborného garanta CRIF - Czech Credit Bureau, který jejich firmu doporučil na základě analýzy účetních závěrek za poslední tři roky. Dále musí jejich firma mít minimální roční obrat od 10 milionů Kč a hodnocení iRating ve stupních 1-11, být plně v českých rukou a doba podnikání musí být nejméně 4 roky. Za dobu její existence prošlo soutěží již 101 832 podnikatelek, ze kterých postoupilo 2549 semifinalistek, a z nejužšího výběru 328 finalistek bylo nakonec oceněno 77 vítězek. Projekt založila Helena Kohoutová, jednatelka a Managing Director Agentury Helas. Auditorem je společnost NSG Morison.

Hlavním mediálním partnerem je ČIANEWS.

Organiser
Agentury Helas, s.r.o.
Web
http://www.oceneniceskychpodnikatelek.cz/

Svatojakubské varhany rozezněly svých 8277 píšťal

  • 18. 12. 2017

Tradiční benefiční koncert v bazilice sv. Jakuba Většího v Praze završil celoroční klubové aktivity Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club a Helas New Encounters Club.

Kvalitní pracovníci potřebují dlouhou praxi

  • 13. 12. 2017

Společnost MEDICAL PLUS, která působí v oboru revmatologie, získala v rámci projektu Ocenění Českých Podnikatelek Cenu za inovativní řešení udělovanou pod patronací České pojišťovny. O tom, jak těžké je dnes podnikat ve zdravotnictví jsme si povídali s Evou Dokoupilovou, jednatelkou společnosti.

Žena v mužském oboru uspět může

  • 01. 12. 2017

Eva Hronová založila společnost REVATECH, která se zabývá dodávkami komponentů pro energetiku, elektrotechniku a elektroniku, v roce 1999. Letos se stala vítězkou v kategorii Malá firma projektu Ocenění Českých podnikatelek.

Zdravá pleť je krásná

  • 28. 11. 2017

Cílem listopadového mimoklubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club byla laserová klinika Esthé, která se téměř 20 let se specializujeme na zákroky v oblasti laserové a estetické medicíny.

Podzimem elegantně

  • 21. 11. 2017

„be GENTLE, stay STRONG“ takové bylo motto říjnového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Clubu v historických prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba.

Podnikatelek v České republice stále přibývá

  • 09. 11. 2017

Praha, Kongresové centrum České národní banky, 9. listopadu 2017 – Jubilejní 10. ročník projektu Ocenění Českých Podnikatelek, který zviditelňuje úspěchy českých žen, již zná své vítězky. V letošním roce porota vybírala oceněné ze 115 finalistek.

Beautiful Woman – FALL IN LOVE

  • 25. 10. 2017

Každá žena chce být krásná, ať už pro sebe, nebo pro někoho jiného. A to i na podzim, který je již v plném proudu a hraje všemi barvami. V rámci dalšího mimoklubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, které se uskutečnilo v prostorách kadeřnického salonu Franck Provost v areálu The Park na pražském Chodově, jsme se seznámili s nejnovějšími trendy pro období podzim-zima 2018.

Budoucnost firmy je třeba řešit včas

  • 24. 10. 2017

„Podnikatelské turné po regionech“ projektu Ocenění Českých Podnikatelek pokračuje. Setkávání se v regionech přináší inspiraci, nová setkání, podněty a možnost osobního setkání s výjimečnými podnikatelskými osobnostmi daných regionů. Zatím posledními zastávkami našeho tour byly Hradec Králové a České Budějovice. Tématy, která se prolínala oběma setkáními, byly rodinné firmy a také startupy, inovace a e.commerce.

Děláte, co vás baví? Dosáhnete úspěchu!

  • 16. 10. 2017

Podzimní setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Clubu v Klášteře minoritů sv. Jakuba se neslo v duchu myšlenky „Dělat to po svém“. Dělat to po svém je bytostně vlastní hostům, kteří přijali naše pozvání. Nebýt toho, že se v minulosti rozhodli dělat věci po svém, nebyli by dnes tam, kde jsou, nedosáhli by úspěchů, na které mohou být právem pyšní.

CYBERSECURITY - Bezpečnost zajišťuje pohodový život

  • 10. 07. 2017

Moderní technologie jdou ruku v ruce s otázkou bezpečnosti jejich využívání. Nejen o tom, jak na to, aby se jejich používání pro nás nestalo noční můrou, jsme si povídali v rámci dalšího z řady setkání Cosmopolitan Helas Ladies Clubu.