Na pojišťovnický trh vstoupil nový hráč

  • 03. 12. 2013

Začátkem listopadu vstoupil na pojišťovnický trh nový velký hráč – internetový srovnávač inPojištění, který provozuje firma Český obchodní servis, s.r.o. V první fázi se firma soustředí pouze na dva produkty z oboru pojišťovnictví – povinné ručení a havarijní pojištění.


Společnost nevznikla z čisté vody. Její majitel Pavel Ogorek má dlouholeté zkušenosti s finančním sektorem a pojišťovnictvím. „Možná v tuto chvíli vypadáme, že si stavíme vzdušné zámky, ale za našimi ambicemi jsou tisíce hodin výpočtů, rozvah a statistik. Do roka se chceme dostat mezi tři největší internetové srovnávače, které se touto oblastí zabývají,“ říká Pavel Ogorek. 

„Srovnávač není jen o srovnání ceny. Jde tu hlavně o srovnání celkové nabídky jednotlivých pojišťoven včetně limitů krytí, připojištění a řady dalších výhod. Nejlevnější pojištění nemusí být vždy ta nejlepší volba,“ vysvětluje Ogorek. I proto má společnost připravený tým specialistů, kteří dokáží reagovat na jakékoliv dotazy klientů a poradit s výběrem pojištění.

Srovnavač www.inpojisteni.cz nabízí porovnání pojistných produktů, umožní po zadání základných vstupních údajů získat objektivní, přesný a komplexní přehled nabídek včetně výšky pojistného krytí, asistenčních služeb, rozsahu doplňkových služeb a připojištění.
Srovnávač inPojištění má pro své klienty připravené soutěže, speciální dárky, zajímavé bonusy a také spoustu dalších překvapení. Nedávno byla spuštěna Velká soutěž s inPojištěním, kde jsou jako hlavní výhra ALU kola v hodnotě 20 000 Kč. Víc o této soutěži najdete na  http://soutez.inpojisteni.cz/.

„Můžeme všem slíbit, že o nás bude určitě slyšet,“ říká na závěr Pavel Ogorek.