Port X - multifunkční objekt budoucnosti

  • 29. 10. 2013

Praha/ČR – Společnost PORTX představila v těchto dnech svůj pilotní projekt PORT X. Tento netradiční designový objekt, může být novým domovem, inspirativním pracovním prostorem, exkluzivním showroomem nebo galerií. Může růst spolu s firmou či rodinou a díky svému segmentovému složení se snadno přesouvat z místa na místo. Ladné křivky PORT X vznikaly pod rukama architektů z Ateliéru SAD. Prototyp této unikátní stavby je možné si prohlédnout v Praze - informace o aktuálním místě kotvení  a otvíracích hodinách na www.portx.cz.

 

Projekt PORT X nabízí ideální řešení pro malé až středně velké firmy. Rostoucí společnosti se díky němu vyhnou riziku častého stěhování, které způsobuje mnoho komplikací. Díky přídavným modulům lze zvětšovat prostory dle potřeb. Port X vyniká plnou mobilitou a je vždy připraven pro přesun na jiné místo. Otevírá nové možnosti deponování na místech, kde je konvenční výstavba problematická.

 

„Z vlastní zkušenosti vím, že příjemné pracovní podmínky zlepšují pracovní výkon, ovlivňují atmosféru a dokáží inspirovat,“ říká Hana Otevřelová, manažerka PORTX, a s úsměvem dodává: „Takový brainstorming na terase nad vodní hladinou s lehkým vánkem a jemným šploucháním vln dokáže udělat zázraky.“

 

Co se týče výbavy v představeném modelu, je vskutku velkorysá. O kompletní systémovou elektroinstalaci se postarala společnost Insight Home, která vybavila objekt svým inteligentím systémem inHome. Díky jejich elegantnímu řešení je kontrola nad celým objektem řízena intuitivně z iPadu nebo iPhonu a to i na dálku, a umožňuje nejen ovládání audia a videa, osvětlení, stínění, topení a chlazení, kamer a zabezpečení, ale i veškerých další funkcí spojené s celoročním provozem - kontrola teploty a stavu vody v nádržích, hlídání výšky Vltavy apod. Stínící technika je také tím nejlepším, co se na trhu nabízí a byla dodána společností Proklima. Osvětlení bylo plně v režii společnosti Etna, která dodala své prvotřídní produkty - světla Guzzini.

 

 

Objekt prezentuje nadčasový, čistý a funkční design. Je příkladem vzácné harmonie moderních technologicky vyspělých a přírodních materiálů.Cena se pohybuje dle individuální dispozice od 4,5 mil. Kč. Více informací a detailů na www.portx.

 

 

- KONEC -

 

 

Pro více informací kontaktujte

 

PR CAFÉ, s.r.o.

Nikola Kopecká

tel: + 420 777 736 193

kopecka@prcafe.cz