Mezi významné partnery VŠFS patří i ČIANEWS

Vysoká škola finanční a správní - první soukromá ekonomická univerzita nabízí vedle celé řady studijních oborů, namátkou Řízení podniku a podnikové finance, Marketingová komunikace nebo Veřejná správa v bakalářském i navazujícím magisterském studiu, také doktorské studium či studium v angličtině. Studovat je možné v prezenční i kombinované formě. Patří mezi tři největší soukromé vysoké školy v ČR. Je držitelem certifikátu DS Label a svou kvalitu osvědčila v roce 2013 získáním prestižního certifikátu ECTS Label, který je považován za nejprestižnější evropské ocenění v oblasti kvality terciárního vzdělávání. VŠFS se tak řadí k 11 renomovaným veřejným vysokým školám v ČR.Pořadatel
Vysoká škola finanční a správní, o. p. s.
Web
http://www.vsfs.cz/

Vyhlášení šestého ročníku soutěže o Cenu prof. F. Vencovského

  • 11. 05. 2017

Rektorka Vysoké školy finanční a správní Bohuslava Šenkýřová vyhlásila šestý ročník soutěže o Cenu prof. Františka Vencovského s tematickým zaměřením „Konkurenceschopnost podniků v souvislosti s fiskální a monetární politikou“, určené mladým ekonomům do 35 let.

VŠFS otevřela ubytovací zařízení Campus za 20 mil. Kč

  • 05. 09. 2016

Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) slavnostně otevřela ubytovací zařízení určené zejména pro zahraniční studenty Campus VŠFS v Praze.

VŠFS investovala 20 mil. Kč na vybudování Campusu

  • 16. 08. 2016

Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) investovala z vlastních finančních prostředků 20 mil. Kč na vybudování Campusu VŠFS.

Václav Klaus přednášel na VŠFS o migraci

  • 05. 05. 2016

Zcela zaplněné Kongresové centrum VŠFS přivítalo 14. dubna potleskem bývalého prezidenta prof. Václava Klause, který byl jediným hostem Fóra MF DNES moderovaného Jaroslavem Pleslem, šéfredaktorem MF DNES. Přednášku i následnou diskuzi na téma „Přežije Evropa současnou migrační vlnu?“ přenášela VŠFS živě přes Youtube.com. Přenos přebíral i zpravodajský server iDnes.cz, dohromady jej zhlédlo okolo 15 000 diváků.

L. Kovanda: Bankovní produkty nyní peníze nezhodnocují

  • 08. 04. 2016

Bankovní produkty v současné době nejsou prostředkem zhodnocení peněz, jejich kvalita je v poslední době poměrně srovnatelná napříč celým sektorem.

VŠFS pořádá 6. dubna finanční a investiční fórum

  • 15. 03. 2016

Vysoká škola finanční a správní pořádá 6. dubna 2016 finanční a investiční fórum.

VŠFS akreditovala nové navazující magisterské obory

  • 02. 03. 2016

Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) akreditovala tři nové navazující magisterské obory.

VŠFS nově v Karlových Varech

  • 01. 03. 2016

V souladu se záměry karlovarského regionu v oblasti terciálního vzdělávání i vzhledem k tomu, že Vysoká škola Karlovy Vary ukončuje k 31. 8. 2016 svoji vzdělávací činnost, otevírá Vysoká škola finanční a správní 1. září 2016 nové studijní středisko v Karlových Varech. Zájemcům o studium nabízí celou řadu oborů jak bakalářského, tak navazujícího magisterského studia. Přihlášky je možné podávat již nyní.

VŠFS otevře studijní středisko v Karlových Varech

  • 25. 02. 2016

Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) otevře 1. září 2016 nové studijní středisko v Karlových Varech.