Prestižní Štiky českého byznysu proplují 13. ročníkem za podpory ČIANEWS

Štiky českého byznysu poskytují hodnotný přehled o českém podnikatelském prostředí, jeho jednotlivých odvětvích a výkonech klíčových společností.

Ekonomický žebříček založený společnosti COFACE hodnotí nejlépe rostoucí české podniky. Štiku českého byznysu bude žebříček i letos hledat na celorepublikové a krajské úrovni. Novinkou je Cena poroty - Česká štika, která je určena pouze pro firmy mající prokazatelně 51% vlastnictví v rukou českých občanů.


Pořadatel
Agentura Helas, s.r.o.
Web
http://www.stiky.cz/

DURA-LINE CT je vítězem Štik českého byznysu v ZLK

  • 26. 10. 2016

Na první pozici 13. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu se za Zlínský kraj (ZLK) umístila společnost DURA-LINE CT.

EKOL je vítězem Štik českého byznysu ve VYS

  • 26. 10. 2016

Na první pozici 13. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu se za kraj Vysočina (VYS) umístila společnost EKOL.

SANDVIK je vítězem Štik českého byznysu v ULK

  • 26. 10. 2016

Na první pozici 13. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu se za Ústecký kraj (ULK) umístila společnost SANDVIK CHOMUTOV PRECISION TUBES (SANDVIK).

EUROSUN je vítězem Štik českého byznysu v STČ

  • 26. 10. 2016

Na první pozici 13. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu se za Středočeský kraj (STČ) umístila společnost EUROSUN.

ELEKTROTRANS je vítězem Štik českého byznysu v Praze

  • 25. 10. 2016

Na první pozici 13. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu za kraj Praha se umístila společnost ELEKTROTRANS.

KDK Automotive je vítězem Štik českého byznysu v PLK

  • 25. 10. 2016

Na první pozici 13. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu za Plzeňský kraj (PLK) se umístila společnost KDK Automotive Czech (KDK Automotive).

Rovina je nuda

  • 25. 10. 2016

Brněnská firma Aspire Sports si potřetí zopakovala svůj úspěch v prestižním ekonomickém žebříčku Štiky českého byznysu, kdy obdržela zvláštní cenu poroty Česká štika. Kam se firma během tří "štičích" let posunula, jsme si povídali s Markem Doležalem, ředitelem divize cyklistiky Aspire Sports.

Stäubli Systems je vítězem Štik českého byznysu v PAK

  • 25. 10. 2016

Na první pozici 13. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu za Pardubický kraj (PAK) se umístila společnost Stäubli Systems.

Roll4You je vítězem Štik českého byznysu v OLK

  • 24. 10. 2016

Na první pozici 13. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu za Olomoucký kraj (OLK) se umístila společnost Roll4You.

HMMC je vítězem Štik českého byznysu v MSK

  • 24. 10. 2016

Na první pozici 13. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu za Moravskoslezský kraj (MSK) se umístila společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC).