Hlavním mediálním partnerem 9. ročníku soutěže OCP je ČIANEWS

Kde můžete vidět ty nejšikovnější české podnikatelky pohromadě? Kde můžete být svědky neuvěřitelně silných příběhů lidské vůle a úspěchu? Projekt Ocenění Českých Podnikatelek - OCP podporuje a oceňuje české podnikatelky. Hodnotí se jedinečná kombinace tvrdých čísel a osobních podnikatelských příběhů. V Ocenění Českých Podnikatelek dojde uznání společenská odpovědnost držená v rukou českých žen a jejich vliv na celkovou kultivaci podnikatelského prostředí. Již od roku 2008 pomáhá tento projekt budovat hrdé Česko! Samotné podnikatelky díky automatickému členství v klubu podnikatelek získávají nepřetržitý přísun podnikatelských rad a tip, nový pohled na své podnikání a velice často i nová přátelství. Do Ocenění Českých Podnikatelek - OCP se mohou podnikatelky přihlásit na doporučení odborného garanta CRIF - Czech Credit Bureau, který jejich firmu doporučil na základě analýzy účetních závěrek za poslední tři roky. Dále musí jejich firma mít minimální roční obrat od 10 milionů Kč a hodnocení iRating ve stupních 1-11, být plně v českých rukou a doba podnikání musí být nejméně 4 roky. Za dobu její existence prošlo soutěží již 101 832 podnikatelek, ze kterých postoupilo 2549 semifinalistek, a z nejužšího výběru 328 finalistek bylo nakonec oceněno 77 vítězek. Projekt založila Helena Kohoutová, jednatelka a Managing Director Agentury Helas. Auditorem je společnost NSG Morison.

Hlavním mediálním partnerem je ČIANEWS.

Pořadatel
Agentury Helas, s.r.o.
Web
http://www.oceneniceskychpodnikatelek.cz/

Děláte, co vás baví? Dosáhnete úspěchu!

  • 16. 10. 2017

Podzimní setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Clubu v Klášteře minoritů sv. Jakuba se neslo v duchu myšlenky „Dělat to po svém“. Dělat to po svém je bytostně vlastní hostům, kteří přijali naše pozvání. Nebýt toho, že se v minulosti rozhodli dělat věci po svém, nebyli by dnes tam, kde jsou, nedosáhli by úspěchů, na které mohou být právem pyšní.

CYBERSECURITY - Bezpečnost zajišťuje pohodový život

  • 10. 07. 2017

Moderní technologie jdou ruku v ruce s otázkou bezpečnosti jejich využívání. Nejen o tom, jak na to, aby se jejich používání pro nás nestalo noční můrou, jsme si povídali v rámci dalšího z řady setkání Cosmopolitan Helas Ladies Clubu.

Inovace jsou pro dosažení úspěchu nutností

  • 26. 06. 2017

Projekt Ocenění Českých Podnikatelek oslavuje letošní 10. výročí "podnikatelským turné po regionech". Prostřednictvím setkání v různých koutech republiky Vám přinášíme inspiraci, nové kontakty, podněty a také možnost popovídat si s výjimečnými podnikatelskými osobnostmi Vašeho regionu i celé České republiky. Zatím posledními zastávkami našeho tour bylo Brno a Starý Plzenec. Tématy, která se prolínala oběma událostmi, byly rodinné firmy a také startupy, inovace a e-commerce.

Pátrání po tajemství dlouhověkosti

  • 21. 06. 2017

Áyurvéda, v překladu vědění o životě, označuje systém tradičního indického lékařství praktikovaný i v jiných zemích, včetně České republiky, jako systém alternativní a komplementární medicíny. Díky studiu Planet Zen v pražském Hotelu Maximilian jsme se s tímto starodávným učením mohli seznámit i my v rámci dalšího ze série mimoklubových setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club.

Večer v rytmu jazzu

  • 15. 06. 2017

Skvělá jazzová hudba a báječná atmosféra. To vše bylo součástí dalšího ze série mimoklubových setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Na večer v Obecním domě nás pozval Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK.

Každá žena je krásná, každá žena je jedinečná

  • 13. 06. 2017

Toto heslo beze zbytku platilo pro naše další mimoklubové setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Tentokrát byl cílem naší návštěvy showroomu významné české šperkařské rodiny JK Jitka Kudláčková, která má na tuzemském trhu pětadvacetiletou tradici. Doménou značky jsou původní a osobité návrhy šperků a celých kolekcí s příběhem a důraz kladený na vysokou kvalitu zpracování.

Význam českých podnikatelek roste

  • 06. 06. 2017

Praha, 1. června 2017 – Počet úspěšně podnikajících žen v České republice rok od roku roste. Projekt Ocenění českých podnikatelek (OCP) letos již podesáté vyhlásí ty, kterým se daří nejvíce. V letošním roce bylo z databáze odborného garanta CRIF - Czech Credit Bureau vybráno 23 650 potenciálních kandidátek, z nich bylo nominováno 938 semifinalistek s nejlepšími ekonomickými výsledky, oproti loňskému roku to znamená nárůst přibližně o 35 %. Patronkou jubilejního ročníku je Věra Komárová, ředitelka pro rozvoj společnosti Dermacol.

Inovace jako hnací motor podnikání

  • 24. 05. 2017

Stále častěji jsou pro úspěch v podnikání důležité inovace. Umění podívat se na byznys jinýma očima pomáhá podnikatelům i podnikatelkám získávat konkurenční výhodu, a to napříč všemi obory. Potvrzují to i slova módní návrhářky Jitky Klett a ředitelky pro rozvoj společnosti Dermacol Věry Komárové, které byly hosty 30. Klubového setkání Ocenění českých podnikatelek na téma „O úspěchu – ženství – životě“.

Helas Ladies Club oslavil plnoletost

  • 24. 05. 2017

Již 18 let propojuje Cosmopolitan Helas Ladies Clubu podnikatelky z celé České republiky. Umožňuje jim se setkávat, sdílet zkušenosti a pomáhat si tak na cestě podnikatelským životem. A to je důvod k oslavě.

Po stopách českého granátu

  • 19. 04. 2017

Právě touto cestou jsme se vydali v rámci dubnového mimoklubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Naše kroky nás zavedly až do Turnova, do společnosti Granát, kde jsme měli možnost seznámit se s celým procesem vzniku granátového šperku od třídění kamínků, jejich broušení až po konečné leštění hotového šperku.