Hlavním mediálním partnerem 9. ročníku soutěže OCP je ČIANEWS

Kde můžete vidět ty nejšikovnější české podnikatelky pohromadě? Kde můžete být svědky neuvěřitelně silných příběhů lidské vůle a úspěchu? Projekt Ocenění Českých Podnikatelek - OCP podporuje a oceňuje české podnikatelky. Hodnotí se jedinečná kombinace tvrdých čísel a osobních podnikatelských příběhů. V Ocenění Českých Podnikatelek dojde uznání společenská odpovědnost držená v rukou českých žen a jejich vliv na celkovou kultivaci podnikatelského prostředí. Již od roku 2008 pomáhá tento projekt budovat hrdé Česko! Samotné podnikatelky díky automatickému členství v klubu podnikatelek získávají nepřetržitý přísun podnikatelských rad a tip, nový pohled na své podnikání a velice často i nová přátelství. Do Ocenění Českých Podnikatelek - OCP se mohou podnikatelky přihlásit na doporučení odborného garanta CRIF - Czech Credit Bureau, který jejich firmu doporučil na základě analýzy účetních závěrek za poslední tři roky. Dále musí jejich firma mít minimální roční obrat od 10 milionů Kč a hodnocení iRating ve stupních 1-11, být plně v českých rukou a doba podnikání musí být nejméně 4 roky. Za dobu její existence prošlo soutěží již 101 832 podnikatelek, ze kterých postoupilo 2549 semifinalistek, a z nejužšího výběru 328 finalistek bylo nakonec oceněno 77 vítězek. Projekt založila Helena Kohoutová, jednatelka a Managing Director Agentury Helas. Auditorem je společnost NSG Morison.

Hlavním mediálním partnerem je ČIANEWS.

Pořadatel
Agentury Helas, s.r.o.
Web
http://www.oceneniceskychpodnikatelek.cz/

Po stopách českého granátu

  • 19. 04. 2017

Právě touto cestou jsme se vydali v rámci dubnového mimoklubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Naše kroky nás zavedly až do Turnova, do společnosti Granát, kde jsme měli možnost seznámit se s celým procesem vzniku granátového šperku od třídění kamínků, jejich broušení až po konečné leštění hotového šperku.

Skoč, křídla roztáhneš až cestou

  • 10. 04. 2017

Jaké to je, nebát se být první? „Musela jsem si vše odpracovat,“ říká olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích Kateřina Neumannová, která byla čestným hostem setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club.

Kde se rodí styl

  • 17. 03. 2017

Dámská business móda může být stylová, zvláště pokud si vezmete klobouk. Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club oslavil MDŽ skutečně ženským způsobem – módou a líčením.

Zimní relaxace a víření

  • 08. 03. 2017

Letošní zima byla překvapivě tuhá, ale členky dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club se mohly krásně rozehřát na mimoklubovém setkání u nejvýznamnějšího českého výrobce vířivek a bazénu, rodinné firmy USSPA.

HELAS představila Ocenění českých lídrů

  • 01. 03. 2017

Agentura HELAS představila nový projekt Ocenění českých lídrů.

Dámský klub si na úspěšný rok připil v klobouku s farářem Václavem Vackem

  • 02. 02. 2017

Kněz Václav Vacek se věnuje mužské spiritualitě a na setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club hovořil o mužské krizi, hrdosti a kloboucích. Muži se podle něj musí opět narovnat.

Vždy vím, jaký je můj cíl, a podle toho konám

  • 24. 01. 2017

Stanislava Heritesová Weigelová vyrůstala ve skromných podmínkách, aby se nakonec stala vítězkou Ocenění Českých Podnikatelek v kategorii Střední firma. Už samotný její podnikatelský příběh by tak byl silným poselstvím, tato vítězka je však navíc mimořádnou osobností, která se může stát pro spoustu žen inspirací.

Svatojakubské varhany s 8277 píšťalami korunovaly adventní oslavy klubu

  • 27. 12. 2016

Benefiční Svatojakubská zimní varhanní slavnost byla završením celoročních aktivit Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club a Helas New Encounters Club. Pro oslavu byly zpřístupněny unikátní prostory baziliky, sálu Jana Lucemburského i gotických sklepení.

Pražské Dorotheum prodalo obraz Jana Zrzavého za 13 milionů

  • 12. 12. 2016

Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club opět navštívil předaukční výstavu umění a starožitností v pražském aukčním domě Dorotheum, kde byl svědkem mimořádného díla známého českého umělce.

Na rusky mluvících trzích je hlad po technologiích

  • 05. 12. 2016

Marta Nováková je vítězkou 9. ročníku Ocenění Českých Podnikatelek v kategorii Velká firma. Její společnost U&SLUNO je už čtvrt století ostravskou jedničkou v oblasti IT technologií a současně je také významným exportérem. V rozhovoru nám prozradila, jaká je její zkušenost s podnikáním a jaké má plány do budoucna.