Mediálním partnerem projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ je ČIANEWS

Nový projekt OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ, představí a ocení ryze a výhradně české firmy s vynikajícími ekonomickými výsledky.
Projekt volně navazuje na Ocenění Českých Podnikatelek a rozšiřuje své zaměření na velké firmy, které jsou vlastněné ze 100 % českými občany. Společným jmenovatelem pro oba projekty je zachování pravidel, způsob hodnocení, rating a scoring, který garantuje prestižní mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Vzniká tak podnikatelský prostor, ve kterém budou sdruženy výhradně české firmy podnikající transparentně s výbornými ekonomickými výsledky a vynikajícím ratingem a scoringem. To vše propojuje myšlenka zakladatele BUDUJEME HRDÉ ČESKO, ke které se přidala řada významných institucí a organizací. 


Pořadatel
Agentura Helas, s.r.o.
Web
http://www.oceneniceskychlidru.cz

Zákazníci po celé Evropě

  • 07. 12. 2017

Dřeviny od společnosti Arboeko rostou nejen v České republice, ale její výpěstky najdeme v západní i východní Evropě, říká její jednatel Pavel Kafka.

O úspěchu, odhodlání a víře

  • 22. 11. 2017

Hostem listopadového setkání Klubu lídrů v historických prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba byl český podnikatel, zakladatel developerské společnosti Passerinvest Group pan Radim Passer. V rozhovoru nám prozradil nejen to, jak se na začátku 90. let rozjížděla developerská firma, ale i to, jak se mu podniká s vírou.

Lídři na greenu

  • 04. 10. 2017

V duchu hesla LIVE GREEN – GO GREEN – BE ECO se na začátku září uskutečnil již 12. ročník British Golf Cupu 2017 Ocenění českých lídrů. Hráči si porovnali své golfové výkony na 18jamkovém hřišti Greensgate Golf & Leisure Resort Dýšina. Hřišti, na kterém hrají nejlepší evropští i světoví profesionální golfisté.

Kvalita je na prvním místě

  • 09. 08. 2017

Jak těžké je dnes najít vhodné kvalifikované zaměstnance ve farmaceutickém průmyslu a jak se prosadit ve velké konkurenci zahraničních výrobců? Nejen to prozrazuje v rozhovoru předseda představenstva společnosti FARMAK Jiří Žák se svými kolegy z managementu.

Technické obory mají budoucnost

  • 01. 08. 2017

„Sehnat do firmy kvalitního a kvalifikovaného pracovníka je v České republice dnes téměř nadlidský výkon“ říká v rozhovoru František Fabičovic, generální ředitel společnosti Alcaplast.

SOUTĚŽ OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ VYHLÁSILA VÝSLEDKY

  • 07. 06. 2017

Historicky první ročník soutěže OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ zná své vítěze. Porota na základě ekonomických výsledků výhradně českých firem s ročním obratem minimálně 200 milionů korun a více než 50 zaměstnanci ocenila nejlepší společnosti ze všech 14 krajů České republiky. Kritériím projektu odpovídalo v letošním roce 1306 firem, jež vybral odborný garant soutěže, společnost CRIF – Czech Credit Bureau.

Lídři se sešli na dostizích a podpořili dobrou věc

  • 12. 05. 2017

Ani aprílové počasí neodradilo 4000 diváků od návštěvy dostihového závodiště ve Velké Chuchli a zúčastnili se tak Dostihového dne Ocenění českých lídrů, jenž se letos opět nesl v duchu hesla live green – go green – be eco. V rámci 16. ročníku BRITISH RACING GREEN DAY závodily koně v osmi dostizích. Vrcholem byla již tradičně Cena Vodafone & Ocenění českých lídrů, v níž zvítězil žokej Radek Koplík na hřbetu Mamadyshe, který si ve čtvrtém kariérním startu zapsal vůbec první životní triumf, když po boji o krk zdolal loňského juniorského šampióna Zocka.

Nový projekt ocení české lídry

  • 06. 03. 2017

Soutěž OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ představí a ocení ryze a výhradně české firmy s vynikajícími ekonomickými výsledky. Projekt volně navazuje na Ocenění Českých Podnikatelek a rozšiřuje své zaměření na velké firmy, které jsou vlastněné ze 100 % českými občany.