ČIANEWS je mediálním partnerem soutěže Manažer roku

Soutěž MANAŽER ROKU

Je nejprestižnější a systematicky nejpropracovanější manažerská soutěž v ČR. Jejím cílem je vyhledat, objektivně a nezávisle vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu, jejich metody a přínos pro rozvoj firem a celé ekonomiky. Společenským a etickým posláním akce je přispět k rozvoj elity českého managementu.


Poslání soutěže

Soutěž o MANAŽERA ROKU byla založena v roce 1993 jako počátek tradice hodnocení významných reprezentantů managementu v České republice. Je prezentací moderních metod firemního řízení, jejich vývoje a trendu. Umožňuje ocenit osobnosti managementu, prezentovat jejich výsledky širší veřejnosti a poukázat na jejich úlohu v rozvoji české ekonomiky.


Pro účastníky soutěže jsme připravili dárkové vouchery na vyzkoušení našich informačních produktů.

Pořadatel
ČESKÁ MANAŽERSKÁ ASOCIACE
Web
http://www.manazerroku.cz/

Manažer roku 2016 vyhlásil mladé manažerské talenty

  • 20. 04. 2017

Mladými manažerskými talenty v rámci soutěže Manažer roku se za rok 2016 stali předseda představenstva a generální ředitel Albatros Media Václav Kadlec, ředitelka společnosti USSPA Kateřina Kadlecová a jednatel a generální ředitel Koyo Bearings ČR Petr Novák. Soutěž vyhlašují Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Mediálním partnerem je Česká informační agentura.

Manažer roku 2016 vyhlásil vynikající manažery středních firem

  • 20. 04. 2017

Vynikajícími manažery středních firem v rámci soutěže Manažer roku 2016 se stali majitel a jednatel společnosti MARLENKA international Gevorg Avetisjan, předseda představenstva společnosti KOVOBEL Emil Beber a předsedkyně představenstva U & SLUNO a prezidentka SOCR ČR Marta Nováková. Soutěž vyhlašují Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Mediálním partnerem je Česká informační agentura.

Manažer roku 2016 vyhlásil vynikající manažery malých firem

  • 20. 04. 2017

Vynikajícími manažery malých firem se v rámci soutěže Manažer roku 2016 stali jednatel a ředitel společnosti HACO Martin Havlín, starosta obce Břasy Miroslav Kroc a jednatel a ředitel společnosti LUPOFYT Jaroslav Mikoláš. Soutěž vyhlašují Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Mediálním partnerem je Česká informační agentura.

Manažer roku 2016 udělil ceny za inovace pro udržitelný rozvoj

  • 20. 04. 2017

Cenu Za inovace pro udržitelný rozvoj v rámci soutěže Manažer roku 2016 získali jednatel a ředitel společnosti HACO Martin Havlín, ředitel Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Aleš Herman a předseda představenstva Rybářství Třeboň Hld. Jan Hůda. Hlavními partnery tohoto ocenění jsou společnosti ČEPS a ČEZ Distribuce a patronem Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj. Soutěž Manažer roku vyhlašují Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Mediálním partnerem je Česká informační agentura.

Nejlepšími manažery roku 2016 jsou E. Beber a M. Nováková

  • 20. 04. 2017

Absolutními vítězi soutěže Manažer roku 2016 se stali předsedkyně představenstva společnosti U & SLUNO a prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Marta Nováková a předseda představenstva výrobního družstva KOVOBEL Emil Beber. Do síně slávy byl uveden prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák. Soutěž vyhlašují Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Mediálním partnerem je Česká informační agentura.

Do Síně slávy soutěže Manažer roku byl uveden J. Hanák

  • 20. 04. 2017

Prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák byl uveden do Síně slávy v rámci 24. ročníku soutěže Manažer roku 2016.

Manažer roku 2016 zná TOP 10 manažerů

  • 20. 04. 2017

Mezi deseti nejúspěšnějšími manažery v České republice v rámci soutěže MANAŽER ROKU 2016 se umístili Gevorg Avetisjan z MARLENKA international, Emil Beber z družstva KOVOBEL, Jan Duspěva z firmy ČEPRO, Aleš Herman z Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), Jan Hůda z Rybářství Třeboň Hld., Petr Novák z Koyo Bearings ČR, Marta Nováková ze společnosti U & SLUNO, Josef Rada z Úřadu pro civilní letectví ČR, Luděk Steklý z AGC Automotive Czech a Ladislav Verner ze společnosti SOMA. Soutěž vyhlašují Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Mediálním partnerem je Česká informační agentura.

Marta Nováková je Manažerkou roku 2016

  • 20. 04. 2017

Předsedkyně představenstva společnosti U & SLUNO a prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Marta Nováková se stala Manažerkou roku 2016 v rámci 24. ročníku soutěže MANAŽER ROKU 2016.

Emil Beber je Manažerem roku 2016

  • 20. 04. 2017

Předseda představenstva výrobního družstva KOVOBEL Emil Beber se stal Manažerem roku 2016 v rámci soutěže MANAŽER ROKU 2016. Soutěž vyhlašují Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Mediálním partnerem je Česká informační agentura.

Nominujte nejlepší manažery a manažerky za rok 2016

  • 02. 03. 2017

Nominace do 24. ročníku prestižní osobnostní soutěže MANAŽER ROKU právě vrcholí. Již 20. dubna 2017 se budou v pražském paláci Žofín oceňovat nejúspěšnější manažeři a manažerky za letošní rok. Informace najdete na www.manazerroku.cz