ČIANEWS je mediálním partnerem soutěže Manažer roku

Soutěž MANAŽER ROKU

Je nejprestižnější a systematicky nejpropracovanější manažerská soutěž v ČR. Jejím cílem je vyhledat, objektivně a nezávisle vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu, jejich metody a přínos pro rozvoj firem a celé ekonomiky. Společenským a etickým posláním akce je přispět k rozvoj elity českého managementu.


Poslání soutěže

Soutěž o MANAŽERA ROKU byla založena v roce 1993 jako počátek tradice hodnocení významných reprezentantů managementu v České republice. Je prezentací moderních metod firemního řízení, jejich vývoje a trendu. Umožňuje ocenit osobnosti managementu, prezentovat jejich výsledky širší veřejnosti a poukázat na jejich úlohu v rozvoji české ekonomiky.


Pro účastníky soutěže jsme připravili dárkové vouchery na vyzkoušení našich informačních produktů.

Pořadatel
ČESKÁ MANAŽERSKÁ ASOCIACE
Web
http://www.manazerroku.cz/

Nominujte nejlepší manažery a manažerky za rok 2016

  • 02. 03. 2017

Nominace do 24. ročníku prestižní osobnostní soutěže MANAŽER ROKU právě vrcholí. Již 20. dubna 2017 se budou v pražském paláci Žofín oceňovat nejúspěšnější manažeři a manažerky za letošní rok. Informace najdete na www.manazerroku.cz

ČMA: Nedostatek technických pracovníků je tristní

  • 05. 10. 2016

Nedostatek technicky a vědecky vzdělaných pracovníků v ČR je tristní.

Bez hluboké digitální transformace čeká ČR katastrofální scénář

  • 30. 09. 2016

Česká manažerská asociace (ČMA) se jako jeden z organizátorů zúčastnila konference Konkurenceschopnost ČR 2017: Digitální společnost, která proběhla dne 29. září 2016 na půdě VŠE. Za řečnickým pultem se vystřídali jak zahraniční hosté, tak čeští odborníci v čele s Pavlem Kysilkou, Josefem Taušerem a Tomášem Prouzou. Hlavním tématem byla nová digitální realita a její vliv na konkurenceschopnost států hodnocených v žebříčku globální konkurenceschopnosti Světového ekonomického fóra (WEF). Česká republika se umístila stejně jako loni na 31. místě ze 138 hodnocených zemí.

M. Dvořák: MOTOR JIKOV GROUP investuje ročně 100 mil. Kč

  • 02. 09. 2016

MOTOR JIKOV GROUP za poslední tři roky eviduje meziroční nárůsty výkonů i tržeb do 10 %, investuje v řádu 100 mil. Kč ročně.

M. Dvořák: MOTOR JIKOV GROUP vyváží dvě třetiny produkce

  • 31. 08. 2016

MOTOR JIKOV GROUP exportuje dvě třetiny své produkce.

M. Dvořák: MOTOR JIKOV GROUP investuje přes 100 mil. Kč

  • 30. 08. 2016

MOTOR JIKOV GROUP kromě obnovy zařízení investuje do nových projektů, např. do obráběcích a licích vývojových center.

Miroslav Dvořák: MOTOR JIKOV GROUP investuje do konce roku ještě přes 100 mil. Kč

  • 30. 08. 2016

MOTOR JIKOV GROUP kromě nutných investic do obnovy zařízení investuje i do nových projektů, například do obráběcích a licích vývojových center. Jedná se o kompletně robotizovaná pracoviště – linky. Ještě v roce 2016 proinvestuje do těchto center přes 100 mil. Kč. Pro ČIANEWS to uvedl předseda představenstva a generální ředitel MOTOR JIKOV Group. Miroslav Dvořák s tím, že holding dále rozvíjí nejenom spolupráci s největším zákazníkem, kterým je švédská automobilka Scania, ale věnuje se i dalším obchodům. Nově v květnu začala se sériovou dodávkou dílů pro novou čtyřkolku Bad Boy Stampede 900 z portfolia americké firmy Textron Specialized Vehicles. M. Dvořák byl letos také oceněn jako Manažer roku 2015 a Manažer odvětví v kategorii Výroba pro dopravu v rámci soutěže Manažer roku 2015, jejímž dlouholetým mediálním partnerem je i Česká informační agentura.

J. Klas: Výnosy z komerčních činností CANI byly 70 mil. Kč

  • 09. 06. 2016

Řízení letového provozu (ŘLP) České republiky pořádá výcvik zahraničních řídících letového provozu i další specializované kurzy v rámci Letecké školy ŘLP ČR, která na trhu působí pod obchodním názvem Czech Air Navigation Institute (CANI).

J. Klas: Největším zákazníkem ŘLP je Lufthansa

  • 08. 06. 2016

Dlouhodobě největším zákazníkem společnosti Řízení letového provozu (ŘLP) České republiky je s téměř 9% podílem v oblasti traťových služeb řízení letového provozu Lufthansa.